Współpraca

Jeśli uważasz, że nasz blog pasuje do profilu Twojej firmy i chciałbyś podjąć z nami współpracę napisz do nas.Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy: testy produktów i sprzętu, konkursy, artykuły i linki sponsorowane, banery. Jeśli chcesz zaproponować nam inną formę współpracy napisz, a chętnie o tym podyskutujemy: kasia@ozdopienki.pl

 

Ozdopieńki są nowym projektem małżeństwa (czyli moim i mojego męża)  mającym na celu stworzenie niepowtarzalnych, jedynych w swoim rodzaju ozdób do domu, dekoracji z drewna. Wszystkie ozdoby wykonujemy ręcznie z polskiego drewna (głównie buk, dąb, grab), a także juty, bursztynu, kamieni. Projekty ozdób powstają w naszych głowach i rękach. Są to oryginalne, niepowtarzalne produkty.

ozdopienki.pl to blog poświęcony rękodziełu. Na blogu przedstawiamy nasze produkty, ale również historię ich powstawania. Blog również przedstawia przepisy kulinarne. Potrawy przez nas przygotowane prezentowane będą na plastrach drewna, na deskach specjalnie do tego celu przygotowywanych. Przede wszystkim będą pokryte olejami spożywczymi.